Kilo Verme Hikayeleriyle Hayran Bırakan Türk Instagram Fenomenleri

Paylaş
 

İnanmakta zorlanacaksınız! Aynı İnsan Olduklarına İnanamayacaksınız! Kilo Verme Hikayeleriyle Hayran Bırakan 13 Türk Instagram fenomenleri . Kiloları vermek gerçekten çok zor ve verdiğin kiloları almamakta ayrı bir güç istiyor.
İşte bunu başaran, yoluna devam eden ve herkese ilham kaynağı olmaya çalışan Instagram fenomenleri!

Sadece Blogger değil aynı zamanda: zayiflayananne

Geçirdiği Tüp mide ameliyatı ile 130 kilodan 80 kiloya düşen ve ikiz kızları ile oğluna iyi bir örnek olan blogger mom zayiflayananne, hikayesini kitlelere aktararak örnek olmaya çalışıyor.

Sağlıklı yaşamı, yaşam şekline sokan gulsjourney


İnanmakta zorlanacaksınız. Kanada’da ailesiyle birlikte yaşayan ve sağlıklı beslenme, spor ve egzersizlerle ilgili paylaşımlar yapan gulsjourney, çocukları ve kendisi için hazırladığı menüleri paylaşıyor.

40kilonasilgider tam bir fenomen, olumlu ve pozitif enerjisi ile kitleleri etkiliyor.


Dile kolay 102 kilodan 61 kiloya düşerek adeta imkansızı başaran 40kilonasilgider, motivasyon dolu mesajlarıyla herkese örnek olmaya çalışıyor.

Diyet ve yürüyüşle…


Destek almadan, diyet ve yürüyüşlerle 25 kilo verdi. 25 kiloyu üç ay gibi bir sürede veren 65hedef, toplamda 52 kilo verdi. her gün yediği ve içtiği şeyleri paylaşarak ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

80kilogitlutfen tam bir maraton


Sağlıklı yaşamın kapılarını, önce diyetisyenden yardım aldı daha sonra kendi azmini ortaya koydu. Tam 136 kilodan 66 kiloya indi.

Hedefi sadece kilo vermek değil.


Ketojenik diyet uyguladı ve aynı zamanda Düşük karbonhidratlı beslendi. behappybelight, intermittent fasting uyguluyor. Hedefi yalnızca kilo vermek değil, aynı zamanda tüm hayatı boyunca sağlıklı beslenerek bunu bir yaşam şekli haline getirmek..

Hedefleri olan bir kadın: fitdilek


Sağlıklı beslenerek ve spor yaparak 39 kilo veren fitdilek, kas oranını da artırarak bir mucizeye imza attı.

Damak tadından ödün vermeden, zayıfladı: gurmediyet

Motive eden mesajları ve sağlıklı alternatifleriyle herkese ilham kaynağı olan gurmediyet, yalnızca doğru beslenmiyor; aynı zamanda bunu bir yaşam şekline dönüştürerek damaklara hitap ediyor.

Hedefi 100 kilo vermek


70 kilo verdi, 30 kilo daha verecek. 170 kilo ile macerasına başlayan ve 70 kilo vererek herkesi kendine hayran bırakan hedef100kilovermek, egzersiz programları ve zayıflama tüyoları paylaşıyor.

Verdiği kiloları tekrar almama mücadelesinde: kiloaldimgelemem


Verdiği 42 kilonun ardından korumaya geçen ve sağlıklı yaşamı bir motto haline getiren kiloaldimgelemem, sağlıklı alternatifleri ve motivasyon dolu mesajlarıyla ilham kaynağı oluyor.

Eğlenip eğlendirerek zayıflıyor.


Sağlıklı beslenmenin yanı sıra bol bol dans eden ve zumba yaparak zayıflayan mr.mrs.meric, Instagram takipçilerini de oyuna davet ediyor.

Nasıl zayıfladım..


Sağlıklı beslenerek ve kilo vererek enerjisini dengeleyen nasil50kiloverdim, inişli çıkışlı zayıflama macerasıyla herkese imkansız diye bir şeyin olmadığını hatırlatıyor.

ozzy.diyette: 127 kilodan 67 kiloya


127 kilodan 67 kiloya düşerek azmin sözlükteki karşılığı haline gelen ozzy.diyette, kendi deneyimlerinden yola çıkarak verdiği tüyolarla herkese örnek oluyor.

Bu yazı 196 kere okundu.
 • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU