Zeytinyağlı İncir Kürü İle Hamile Kalınır mı?

Zeytinyağı incir kürü hamile kalmak için en pratik ve en etkili yöntemlerdendir. Bu kürü yapmak için ihtiyacınız olacak yalnızca 2 malzeme vardır; İncir ve zeytinyağı. Zeytinyağı incir kürü vesilesi pek çok kadın hamile kalıp anneliği tatmıştır. Siz de dilerseniz bu kürü uygulayabilirsiniz.

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır?

3 yemek kaşığı zeytinyağını küçük bir kavanoza dökün ve üzerine 2 adet kuru inciri ekleyin. Bunu 1 gün bekletin ve incirleri sabah aç karna tüketin. İncirler bittikçe yerine yenilerini koyun. Bu yöntemi 1 ay her gün uygulamaya devam edin.

Zeytinyağı İncir Kürü Yapanların Yorumları Nasıldır?

Ben 22 marttan beri zeytinyağlı incir kürünü uyguluyorum. 2 nisanda hamile kaldığımı öğrendim. Kürü uyguladım ve bol bol dua ettim rabbime. Benim tarifimde zeytinyağı içine 2 tane incir koyuyordum. Bir inciri ben yiyordum diğer inciri de eşim yiyordu. Bu küre ben 30 gün eşimin de 71 gün devam etmesi gerekiyormuş. Ben 2 nisanda hamile kalınca bıraktım küre, devam etmedim. Umarım bebeğim de sağlıkla gelir dünyaya. Bu kürü herkese tavsiye ediyorum.

Ben de zeytinyağlı incir kürünü uyguladım. Bu küre ek olarak her gün bal, çörekotu ve tarçın karışımından da 2 kaşık yedim. Eşime de günde iki kez keçiboynuzu suyu içirdim. Allah’a çok şükür o ay hamile kaldım. Allah evlat sahibi olmak isteyen herkese versin inşallah.

Men zeytinyağlı incir kürünü 2 aydır uyguluyorum. Bu küt gerçekten faydalı. FSH değerim 18’den 8’e düştü ve ayrıca AMH değerim 0.6’Dan 1.2’ye çıktı. Bugün doktora gittim, doktorum yumurtalık rezervlerinin çok iyi olduğunu ve yumurtalarımın çatladığını söyledi. Sonra kan verdim. Ben incirleri 4’e ve 5’e bölüp üzerini örtecek kadar saf zeytinyağı koyuyorum. Ayrıca adetimin 1. gününden sonra yumurta çatlayana kadar her sabah havuç suyu içtim. Cuma günü doktorum tahlil sonucuma bakıp foliküllerimin dolu olduğunu söyledi. Sanırım hamileyim.

Biz eşimle 5 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz. Ancak bir türlü hamile kalamadım. 1 aşılama oldu sonrasında 2. aşılamaya gidecektik ama öncesinde bir ebe zeytinyağı ve kuru incir ve havuç kürünü önerdi. Bu iki kür sayesinde hamile kaldım. Allahıma çok şükür, tüm isteyenler evlat sahibi olur inşallah.

Hamile kalmak isteyenler zeytinyağı incir kürüne adetin 5. günü başlamalı. Bu kürü bir kavanoz içerisinde 15 tane inciri 4-5’e bölüp üzerlerini geçene kadar zeytinyağı doldurmalılar. Bu adetin 4. gün yapılmalı ki bekleme süresi dolsun. Adetin 5. günü ise kürü sabah ve akşam tüketmeye başlamalısınız. Yapabilenler gün içinde 1,5 su bardağı içine 8 tane incir koyup 5 dakika kaynatıp dinlendirip içebilir. Ben fazla fazla akşamdan hazırlıyordum. Bir sonraki akşam ise aklıma geldikçe içine biraz harnup pekmezi ekleyip içiyordum. Ben ayrıca eşime de zeytinyağlı incirden yediriyordum. Ayrıca sabah ve akşam da harnup pekmezi ve ceviz yiyordu. Ben bu kür sayesinde kullanmaya başladığım ay hiç ilaç kullanmadan hamile kaldım.

Zeytinyağı incir küründen çok memnun kaldım, kürü uyguladıktan 1 ay sonra hamile kaldım