Süt Maydanoz Buharına Oturup Hamile Kalınır mı?

Süt ve maydanoz buharı rahim bölgesini temizleyen, hamile kalmayı kolaylaştıran bir yöntemdir. Süt maydanoz buharı ile hamile kalan pek çok kişi vardır. Ünlü sanatçı Ebru Destan’da yazdığı kitabında bu yöntemden hamile kaldığını bildirmiştir.

Vücutta bakteri, virüs ve mantar gibi etkenlerin çoğalıp hastalığa yol açmasına enfeksiyon adı verilmektedir. Enfeksiyon sebepli meydana gelen hastalıklar bulaşıcıdır. Bulaştığı zaman vücutta büyüyüp yayılmaktadır. Vücutta rahimde bulunan enfeksiyonlar vücutta olumsuz etki bırakabilir. Kişi adet döneminde çok sancı yaşayabilir ve cinsel ilişki esnasında ağrıya yol açabilir. Rahimde enfeksiyon olan kişinin gebe kalması zorlaşır ayrıca enfeksiyon gebelikte düşük veya dış gebeliğe yol açabilir. Ek olarak vajinada ağrı, kaşıntı ve kızarıklığa neden olabilir. Rahimde enfeksiyon olması durumunda süt ve maydanoz buharı kürünü uygulayabilirsiniz. Bu kür sayesinde birçok kadında üstte saydığımız problemler ortadan kalkacaktır ve cinsel hayat yoluna girecektir.

Süt ve maydanoz buharı kürü vücuttaki enfeksiyonu kurutmaya yardımcı bir yöntemdir. Bu yöntem adet dönemini düzenler, rahimdeki enfeksiyonu giderir, rahimdeki tüplerin açılmasında etkili rol oynar. Rahimde enfeksiyon sebebiyle gebe kalamayan kadınlar bu kür sahesinde gebe kaldıklarını söylemektedir. Süt ve maydanoz buharı kürü içine biraz karabiber konabilir.

Süt Ve Maydanoz Buharı Ne Zaman Yapılır?

Bu uygulamayı adetin bittiği günden itibaren 4-5 gün boyunca yani yumurtlama gününe kadar yapılmalıdır. Haftada 2 kere yapılır. Yumurtlama döneminde bırakılır. Yumurtlama dönemizin ne zaman olduğunu öğrenmek için eczanelerde satılan yumurtlama tarihi öğrenme kitlerini kullanabilirsiniz.

Bu kür doğal olduğundan çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için uygundur. Bu kür doğru şekilde uygulandığında mı yoksa uygulamadan dolayı mı gebe kalınıyor buna emin değiliz. Ancak bu kür son dönemlerde çok sık kullanılmakta ve çok tavsiye edilmektedir.

Süt Ve Maydanoz Buharı Nasıl Yapılır?

Malzemeler
•Yarım kilo süt
•Bir demet maydanoz

Yapılışı

Bir tencereye yarım kilo süt koyun. Sonrasında sütün içine bir demet maydanozu doğrayın ve kaynatın. Kaynayan sütü ocaktan alın ve başka bir kaba boşaltın. Sonrasında belden aşağı kıyafetlerinizi çıkarın. Sonra bacaklarınıza bir çarşaf veya battaniye sarıp çömelin. Sonrasında süt ve maydanoz buharının genital bölge ve içerisine gelmesini sağlayın. Bu yöntem sayesinde rahimdeki enfeksiyonlar geçecektir. Bu işlemi gün içinde birkaç kez tekrarlayın. En az 2 gün işlemi yaptıktan sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Süt ve maydanoz kürü uygulanırken dikkat edilmesi edilmesi gereken nokta üşütmemektir. Bunun için alt bölge oldukça sıcak tutulmalıdır.

Süt ve maydanoz kürü uygulanırken uyarmamız gereken bir diğer konu ise yanık riskidir. Buhar direkt olarak genital bölgeye doğru gideceği için ve o bölgenin hassas olması sebebiyle ciltte yanıklar oluşabilir. Bu konuda dikkat edilmesini öneriyoruz.

Siz de süt ve maydanoz buharı kürünü uygulayıp bebek sahibi olduysanız bu bilgiyi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.